Daşınmaz əmlak

Satılan mənzillər

Satılan mənzillər — 31.104 aktiv elan. Siyahı ən yeni elanlarla başlayır və hər gün yenilənir.

Abşeron rayonunda 3 otaqlı Yeni tikili Satılır, 92 m² — Bakı
1/9
Yeni tikili
İlqar
150 000 ₼1 630 ₼/m²
Abşeron rayonunda 3 otaqlı Yeni tikili Satılır, 92 m²
3 otaq · 92 m² · 2/7 mərtəbə

15 gün əvvəl
Nəsimi rayonunda 3 otaqlı Yeni tikili Satılır, 116 m² — Bakı
1/9
Yeni tikili
Əlövsət
360 000 ₼3 103 ₼/m²
Nəsimi rayonunda 3 otaqlı Yeni tikili Satılır, 116 m²
3 otaq · 116 m² · 3/7 mərtəbə

15 gün əvvəl
Satılır 4 otaqlı yeni tikili 270 m² — Bakı
1/12
Yeni tikili
AZURE
1 200 000 ₼4 444 ₼/m²
Satılır 4 otaqlı yeni tikili 270 m²
4 otaq · 270 m² · 5/23 mərtəbə

15 gün əvvəl
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 100 m² — Bakı
1/11
Yeni tikili
Qəfərzadə Ramil
330 000 ₼3 300 ₼/m²
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 100 m²
3 otaq · 100 m² · 14/19 mərtəbə

15 gün əvvəl
Satılır 3 otaqlı köhnə tikili 68 m² — Bakı
1/11
Emin bəy
144 000 ₼2 118 ₼/m²
Satılır 3 otaqlı köhnə tikili 68 m²
3 otaq · 68 m² · 5/9 mərtəbə

15 gün əvvəl
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 96 m² — Bakı
1/9
Yeni tikili
Liliya Xanım
232 000 ₼2 417 ₼/m²
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 96 m²
3 otaq · 96 m² · 15/17 mərtəbə

15 gün əvvəl
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 85 m² — Bakı
1/12
Yeni tikili
Məhəmmədəli bəy
228 000 ₼2 682 ₼/m²
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 85 m²
3 otaq · 85 m² · 12/16 mərtəbə

11 gün əvvəl
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 76 m² — Bakı
Yeni tikili
Vüqar bəy
348 000 ₼4 579 ₼/m²
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 76 m²
2 otaq · 76 m² · 4/16 mərtəbə

15 gün əvvəl
Bakı, 2 otaqlı, Köhnə tikili, 50 kv. m — Bakı
1/10
MyDom Əmlak Agentliyi
154 000 ₼3 080 ₼/m²
Bakı, 2 otaqlı, Köhnə tikili, 50 kv. m
2 otaq · 50 m² · 3/6 mərtəbə

15 gün əvvəl
Satılır 2 otaqlı Bina evi menzil (Köhnə tikili), 36 m², Binəqədi rayonu — Bakı
1/12
Rüfət bəy
107 000 ₼2 972 ₼/m²
Satılır 2 otaqlı Bina evi menzil (Köhnə tikili), 36 m², Binəqədi rayonu
2 otaq · 36 m² · 3/4 mərtəbə

15 gün əvvəl
Satılır 2 otaqlı Bina evi menzil (Yeni tikili), 66 m², Səbail rayonu — Bakı
Yeni tikili
Nergiz xanim
165 000 ₼2 500 ₼/m²
Satılır 2 otaqlı Bina evi menzil (Yeni tikili), 66 m², Səbail rayonu
2 otaq · 66 m² · 7/14 mərtəbə

15 gün əvvəl
Satılır 2 otaqlı Bina evi menzil (Köhnə tikili), 55 m², 17-ci mikrorayon — Sumqayıt
1/12
Vasitəçi- Nail
99 000 ₼1 800 ₼/m²
Satılır 2 otaqlı Bina evi menzil (Köhnə tikili), 55 m², 17-ci mikrorayon
2 otaq · 55 m² · 3/5 mərtəbə

15 gün əvvəl
Satılır 4 otaqlı Bina evi menzil (Yeni tikili), 125 m², Səbail rayonu — Bakı
1/11
Yeni tikili
Əhəd
325 000 ₼2 600 ₼/m²
Satılır 4 otaqlı Bina evi menzil (Yeni tikili), 125 m², Səbail rayonu
4 otaq · 125 m² · 3/14 mərtəbə

15 gün əvvəl
Satılır 3 otaqlı Bina evi menzil (Yeni tikili), 93 m², Xətai rayonu — Bakı
1/12
Yeni tikili
Samirə xanım
215 000 ₼2 312 ₼/m²
Satılır 3 otaqlı Bina evi menzil (Yeni tikili), 93 m², Xətai rayonu
3 otaq · 93 m² · 2/12 mərtəbə

15 gün əvvəl
Satılır 4 otaqlı Bina evi menzil (Köhnə tikili), 80 m², Xətai rayonu — Bakı
1/11
İlqar Bəy
205 000 ₼2 563 ₼/m²
Satılır 4 otaqlı Bina evi menzil (Köhnə tikili), 80 m², Xətai rayonu
4 otaq · 80 m² · 4/5 mərtəbə

15 gün əvvəl
Satılır 3 otaqlı Bina evi menzil (Köhnə tikili), 83 m², 48-ci məhəllə — Sumqayıt
1/12
Vasitəçi- Vasif
106 000 ₼1 277 ₼/m²
Satılır 3 otaqlı Bina evi menzil (Köhnə tikili), 83 m², 48-ci məhəllə
3 otaq · 83 m² · 1/5 mərtəbə

15 gün əvvəl
Satılır 2 otaqlı Bina evi menzil (Yeni tikili), 109 m², Yasamal rayonu — Bakı
1/12
Yeni tikili
Səməndər Yusubov
380 000 ₼3 486 ₼/m²
Satılır 2 otaqlı Bina evi menzil (Yeni tikili), 109 m², Yasamal rayonu
2 otaq · 109 m² · 21/27 mərtəbə

15 gün əvvəl
Satılır 4 otaqlı Bina evi menzil (Köhnə tikili), 100 m², 17-ci mikrorayon — Sumqayıt
1/10
Rəhim
135 000 ₼1 350 ₼/m²
Satılır 4 otaqlı Bina evi menzil (Köhnə tikili), 100 m², 17-ci mikrorayon
4 otaq · 100 m² · 2/5 mərtəbə

15 gün əvvəl
Satılır 3 otaqlı Bina evi menzil (Yeni tikili), 85 m², Nizami rayonu — Bakı
1/11
Yeni tikili
Əli bəy
208 000 ₼2 447 ₼/m²
Satılır 3 otaqlı Bina evi menzil (Yeni tikili), 85 m², Nizami rayonu
3 otaq · 85 m² · 11/13 mərtəbə

15 gün əvvəl
Satılır 4 otaqlı Bina evi menzil (Köhnə tikili), 85 m², 6-cı mikrorayon — Sumqayıt
1/12
Vasitəçi- Seyran
128 000 ₼1 506 ₼/m²
Satılır 4 otaqlı Bina evi menzil (Köhnə tikili), 85 m², 6-cı mikrorayon
4 otaq · 85 m² · 9/9 mərtəbə

15 gün əvvəl
Satılır 4 otaqlı Bina evi menzil (Köhnə tikili), 110 m², Nərimanov rayonu — Bakı
1/12
Asif m.
290 000 ₼2 636 ₼/m²
Satılır 4 otaqlı Bina evi menzil (Köhnə tikili), 110 m², Nərimanov rayonu
4 otaq · 110 m² · 2/5 mərtəbə

15 gün əvvəl
Satılır 2 otaqlı Bina evi menzil (Köhnə tikili), 50 m², Nərimanov rayonu — Bakı
Asif m.
155 000 ₼3 100 ₼/m²
Satılır 2 otaqlı Bina evi menzil (Köhnə tikili), 50 m², Nərimanov rayonu
2 otaq · 50 m² · 5/5 mərtəbə

15 gün əvvəl
Satılır 2 otaqlı Bina evi menzil (Yeni tikili), 106 m², Nəsimi rayonu — Bakı
1/10
Yeni tikili
Fuad
260 000 ₼2 453 ₼/m²
Satılır 2 otaqlı Bina evi menzil (Yeni tikili), 106 m², Nəsimi rayonu
2 otaq · 106 m² · 6/19 mərtəbə

15 gün əvvəl
Satılır 4 otaqlı Bina evi menzil (Köhnə tikili), 85 m², 6-cı mikrorayon — Sumqayıt
1/12
Vasitəçi- Vasif
128 000 ₼1 506 ₼/m²
Satılır 4 otaqlı Bina evi menzil (Köhnə tikili), 85 m², 6-cı mikrorayon
4 otaq · 85 m² · 9/9 mərtəbə

15 gün əvvəl

Tez-tez verilən suallar

«Satılan mənzillər» bölməsində neçə elan var?
Hazırda 31.104 aktiv elan var — siyahı hər gün yenilənir.
Prayk-da elan yerləşdirmək pulsuzdur?
Bəli, elan yerləşdirmək pulsuzdur. Əlavə görünürlük istəyənlər üçün ödənişli irəlilətmə (TOP, VIP, Premium) seçimləri var.