Daşınmaz əmlak

Yeni tikili mənzillər

Yeni tikili mənzillər — 30.655 aktiv elan. Siyahı ən yeni elanlarla başlayır və hər gün yenilənir.

İcarəyə verilir 2 otaqlı yeni tikili 90 m² — Bakı
1/12
Yeni tikili
750 ₼
İcarəyə verilir 2 otaqlı yeni tikili 90 m²
2 otaq · 90 m² · 2/16 mərtəbə

15 gün əvvəl
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 156 m² — Bakı
1/12
Yeni tikili
Rövşən Bəy
698 000 ₼4 474 ₼/m²
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 156 m²
3 otaq · 156 m² · 4/7 mərtəbə

15 gün əvvəl
İcarəyə verilir 3 otaqlı yeni tikili 110 m² — Bakı
1/12
Yeni tikili
Nihal Xanım
1 100 ₼
İcarəyə verilir 3 otaqlı yeni tikili 110 m²
3 otaq · 110 m² · 6/19 mərtəbə

15 gün əvvəl
Satılır 2 otaqlı Bina evi menzil (Yeni tikili), 67 m², 10-cu mikrorayon — Sumqayıt
1/8
Yeni tikili
Faiq
135 000 ₼2 015 ₼/m²
Satılır 2 otaqlı Bina evi menzil (Yeni tikili), 67 m², 10-cu mikrorayon
2 otaq · 67 m² · 2/14 mərtəbə

15 gün əvvəl
Satılır 2 otaqlı Bina evi menzil (Yeni tikili), 90 m², Xətai rayonu — Bakı
1/11
Yeni tikili
Xaliq
223 000 ₼2 478 ₼/m²
Satılır 2 otaqlı Bina evi menzil (Yeni tikili), 90 m², Xətai rayonu
2 otaq · 90 m² · 3/18 mərtəbə

15 gün əvvəl
1-otaqlı yeni tikili kirayə verilir, Xırdalan ş., 31 m² — Xırdalan
1/8
Yeni tikili
Eldar
340 ₼
1-otaqlı yeni tikili kirayə verilir, Xırdalan ş., 31 m²
1 otaq · 31 m²

15 gün əvvəl
3-otaqlı yeni tikili, Masazır qəs., 120 m² — Bakı
1/12
Yeni tikili
Qurtuluş əmlak
145 000 ₼1 208 ₼/m²
3-otaqlı yeni tikili, Masazır qəs., 120 m²
3 otaq · 120 m²

15 gün əvvəl
Satılır 3 otaqlı Bina evi menzil (Yeni tikili), 145 m², 44-cü məhəllə — Sumqayıt
1/12
Yeni tikili
Faiq
250 000 ₼1 724 ₼/m²
Satılır 3 otaqlı Bina evi menzil (Yeni tikili), 145 m², 44-cü məhəllə
3 otaq · 145 m² · 14/15 mərtəbə

15 gün əvvəl
Satılır 3 otaqlı Bina evi menzil (Yeni tikili), 140 m², Sumqayıt Bulvarı — Sumqayıt
1/12
Yeni tikili
Faiq
350 000 ₼2 500 ₼/m²
Satılır 3 otaqlı Bina evi menzil (Yeni tikili), 140 m², Sumqayıt Bulvarı
3 otaq · 140 m² · 6/8 mərtəbə

15 gün əvvəl
Satılır 2 otaqlı Bina evi menzil (Yeni tikili), 64 m², Masazır — Abşeron
1/12
Yeni tikili
RA Əmlak Abşeron
99 500 ₼1 555 ₼/m²
Satılır 2 otaqlı Bina evi menzil (Yeni tikili), 64 m², Masazır
2 otaq · 64 m² · 9/9 mərtəbə

15 gün əvvəl
Satılır 2 otaqlı Bina evi menzil (Yeni tikili), 60 m², Xətai rayonu — Bakı
Yeni tikili
Xaliq
275 000 ₼4 583 ₼/m²
Satılır 2 otaqlı Bina evi menzil (Yeni tikili), 60 m², Xətai rayonu
2 otaq · 60 m² · 1/17 mərtəbə

15 gün əvvəl
Satılır 3 otaqlı Bina evi menzil (Yeni tikili), 122 m², 36-cı məhəllə — Sumqayıt
1/9
Yeni tikili
Faiq
205 000 ₼1 680 ₼/m²
Satılır 3 otaqlı Bina evi menzil (Yeni tikili), 122 m², 36-cı məhəllə
3 otaq · 122 m² · 6/12 mərtəbə

15 gün əvvəl
Satılır 4 otaqlı Bina evi menzil (Yeni tikili), 145 m², 6-cı mikrorayon — Sumqayıt
1/12
Yeni tikili
210 000 ₼1 448 ₼/m²
Satılır 4 otaqlı Bina evi menzil (Yeni tikili), 145 m², 6-cı mikrorayon
4 otaq · 145 m² · 6/11 mərtəbə

15 gün əvvəl
Satılır 2 otaqlı Bina evi menzil (Yeni tikili), 66 m², 8-ci mikrorayon — Sumqayıt
1/12
Yeni tikili
Ilqar
80 000 ₼1 212 ₼/m²
Satılır 2 otaqlı Bina evi menzil (Yeni tikili), 66 m², 8-ci mikrorayon
2 otaq · 66 m² · 5/16 mərtəbə

15 gün əvvəl
İcarəyə verilir 2 otaqlı yeni tikili 80 m² — Bakı
1/12
Yeni tikili
Kenan
1 000 ₼
İcarəyə verilir 2 otaqlı yeni tikili 80 m²
2 otaq · 80 m² · 7/11 mərtəbə

15 gün əvvəl
İcarəyə verilir 2 otaqlı yeni tikili 65 m² — Xırdalan
1/12
Yeni tikili
Ləman xanım
500 ₼
İcarəyə verilir 2 otaqlı yeni tikili 65 m²
2 otaq · 65 m² · 13/18 mərtəbə

15 gün əvvəl
İcarəyə verilir 3 otaqlı yeni tikili 115 m² — Bakı
1/12
Yeni tikili
Ləman xanım
950 ₼
İcarəyə verilir 3 otaqlı yeni tikili 115 m²
3 otaq · 115 m² · 13/20 mərtəbə

15 gün əvvəl
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 85 m² — Bakı
1/12
Yeni tikili
Heydər bəy
247 000 ₼2 906 ₼/m²
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 85 m²
2 otaq · 85 m² · 15/17 mərtəbə

15 gün əvvəl
İcarəyə verilir 3 otaqlı yeni tikili 150 m² — Bakı
1/12
Yeni tikili
Ləman xanım
1 200 ₼
İcarəyə verilir 3 otaqlı yeni tikili 150 m²
3 otaq · 150 m² · 6/16 mərtəbə

15 gün əvvəl
İcarəyə verilir 3 otaqlı yeni tikili 117 m² — Bakı
1/10
Yeni tikili
Bahar
1 150 ₼
İcarəyə verilir 3 otaqlı yeni tikili 117 m²
3 otaq · 117 m² · 5/17 mərtəbə

15 gün əvvəl
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 103 m² — Bakı
1/12
Yeni tikili
Leyla xanim
186 000 ₼1 806 ₼/m²
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 103 m²
3 otaq · 103 m² · 19/20 mərtəbə

15 gün əvvəl
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 58 m² — Bakı
1/9
Yeni tikili
Heydər bəy
235 000 ₼4 052 ₼/m²
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 58 m²
3 otaq · 58 m² · 3/17 mərtəbə

15 gün əvvəl
Satılır 3 otaqlı Bina evi menzil (Yeni tikili), 118 m², Xətai rayonu — Bakı
1/12
Yeni tikili
274 500 ₼2 326 ₼/m²
Satılır 3 otaqlı Bina evi menzil (Yeni tikili), 118 m², Xətai rayonu
3 otaq · 118 m² · 10/17 mərtəbə

15 gün əvvəl
Satılır 2 otaqlı Bina evi menzil (Yeni tikili), 56 m², 44-cü məhəllə — Sumqayıt
Yeni tikili
Dayandur Bəy
84 000 ₼1 500 ₼/m²
Satılır 2 otaqlı Bina evi menzil (Yeni tikili), 56 m², 44-cü məhəllə
2 otaq · 56 m² · 8/14 mərtəbə

15 gün əvvəl

Tez-tez verilən suallar

«Yeni tikili mənzillər» bölməsində neçə elan var?
Hazırda 30.655 aktiv elan var — siyahı hər gün yenilənir.
Prayk-da elan yerləşdirmək pulsuzdur?
Bəli, elan yerləşdirmək pulsuzdur. Əlavə görünürlük istəyənlər üçün ödənişli irəlilətmə (TOP, VIP, Premium) seçimləri var.