"Megapolis Estate" İlqar Məmmədov
"Megapolis Estate" İlqar Məmmədov

"Megapolis Estate" İlqar Məmmədov

Çevrimdışı
48 ilan•İstatistik••Şikayet yaz•RSS akışı•Sitemap

Megapolis Estate İlqar Məmmədov Bakıda mənzil və həyət evi satışında ixtisaslaşıb. Şirkət müxtəlif ərazidə 2-6 otaqlı yeni tikili mənzilləri (97-224 m²), həmçinin 6-20 otaqlı həyət/bağ evlərini (300-1500 m²) təqdim edir. Bakı şəhərində fəaliyyət göstərir.

Yorumlar

«"Megapolis Estate" İlqar Məmmədov» mağazası hakkında

"Megapolis Estate" İlqar Məmmədov, Prayk'ta 48 aktif ilanı olan bir mağazadır. İlanların ana bölümleri: Daire, Ev, yazlık, villa, Ofis, İş yeri. Son ilanların bulunduğu şehirler: Bakı. Son ilanlarda belirtilen seçenekler: yeni ürünler. En son ilan 23 Ekim 2026 tarihinde yayınlandı.

Ürün bölümleri

  • Daire41
  • Ev, yazlık, villa4
  • Ofis2
  • İş yeri1

Sıkça sorulan sorular

«"Megapolis Estate" İlqar Məmmədov» mağazasında kaç ilan var?

Şu anda 48 aktif ilan var. Liste en yeni ilanlarla başlar ve mağaza yeni ilan ekledikçe güncellenir.

«"Megapolis Estate" İlqar Məmmədov» ne satıyor?

Mağazanın en çok ilanı olan kategoriler: Daire, Ev, yazlık, villa, Ofis, İş yeri.

«"Megapolis Estate" İlqar Məmmədov» mağazasında fiyatlar kaçtan başlıyor?

Mağazanın en ucuz aktif ilanı 193 000 AZN.

«"Megapolis Estate" İlqar Məmmədov» ile nasıl iletişime geçilir?

Mağaza sayfasında veya herhangi bir ilanında telefon numarasını açıp arayabilir ya da doğrudan Prayk üzerinden mesaj yazabilirsiniz.