

Proektor Market
ÇevrimdışıProektor Market Bakıda proyektor texnikası, audio qurğuları və av receiver-lərin satışı ilə məşğul olur. Mağazada Epson, Benq, Optoma, Yamaha, Bose, JBL və digər brendlərin proyektorları, sabvuferləri, səs sistemləri, dinamikləri və əlaqəli texniki tullantılar mövcuddur. Bakı şəhərində fəaliyyət göstərən mağaza müxtəlif evinizin multimediya tələbləri üçün həll yolları təqdim edir.
Yorumlar
«Proektor Market» mağazası hakkında
Proektor Market, Prayk'ta 38 aktif ilanı olan bir mağazadır. İlanların ana bölümleri: Elektronik, Bilgisayarlar ve dizüstü bilgisayarlar, Spor, hobi, eğlence. Son ilanların bulunduğu şehirler: Bakı. En son ilan 13 Ekim 2026 tarihinde yayınlandı.
Ürün bölümleri
- Elektronik34
- Bilgisayarlar ve dizüstü bilgisayarlar3
- Spor, hobi, eğlence1
Mağazadaki markalar
- Yamaha2
Sıkça sorulan sorular
«Proektor Market» mağazasında kaç ilan var?
Şu anda 38 aktif ilan var. Liste en yeni ilanlarla başlar ve mağaza yeni ilan ekledikçe güncellenir.
«Proektor Market» ne satıyor?
Mağazanın en çok ilanı olan kategoriler: Ses cihazları, Çevre birimleri, Ağ ve sunucu ekipmanları, TV ve video cihazları, Projeksiyon cihazları, Fotoğraf ve video cihazları, Müzik Aletleri.
«Proektor Market» mağazasında fiyatlar kaçtan başlıyor?
Mağazanın en ucuz aktif ilanı 20 AZN.
«Proektor Market» hangi markaları sunuyor?
İlanlarda en sık görülen markalar: Yamaha.
«Proektor Market» ile nasıl iletişime geçilir?
Mağaza sayfasında veya herhangi bir ilanında telefon numarasını açıp arayabilir ya da doğrudan Prayk üzerinden mesaj yazabilirsiniz.