Daşınmaz əmlak

Abşeronda satılan daşınmaz əmlak

Abşeronda satılan daşınmaz əmlak — 917 aktiv elan. Siyahı ən yeni elanlarla başlayır və hər gün yenilənir.

Satılır 2 otaqlı Bina evi menzil (Yeni tikili), 51 m², Masazır — Abşeron
1/12
Yeni tikili
Qurtuluş əmlak
77 500 ₼1 520 ₼/m²
Satılır 2 otaqlı Bina evi menzil (Yeni tikili), 51 m², Masazır
2 otaq · 51 m² · 1/6 mərtəbə

20.09.2026
Satılır 3 otaqlı Bina evi menzil (Yeni tikili), 93 m², Məhəmmədli — Abşeron
1/12
Yeni tikili
235 000 ₼2 527 ₼/m²
Satılır 3 otaqlı Bina evi menzil (Yeni tikili), 93 m², Məhəmmədli
3 otaq · 93 m² · 6/11 mərtəbə

20.09.2026
Satılır 2 otaqlı Bina evi menzil (Yeni tikili), 70 m², Masazır — Abşeron
1/10
Yeni tikili
Azad
97 000 ₼1 386 ₼/m²
Satılır 2 otaqlı Bina evi menzil (Yeni tikili), 70 m², Masazır
2 otaq · 70 m² · 6/11 mərtəbə

20.09.2026
Satılır 5 otaqlı Həyət evi / Villa, 300 m², Novxanı — Abşeron
1/12
Rəşad bəy
290 000 ₼967 ₼/m²
Satılır 5 otaqlı Həyət evi / Villa, 300 m², Novxanı
5+ otaq · 300 m² · 10 sot

20.09.2026
Satılır 2 otaqlı Bina evi menzil (Yeni tikili), 55 m², Qurtuluş 93 — Abşeron
1/12
Yeni tikili
Qurtuluş əmlak
90 000 ₼1 636 ₼/m²
Satılır 2 otaqlı Bina evi menzil (Yeni tikili), 55 m², Qurtuluş 93
2 otaq · 55 m² · 2/6 mərtəbə

20.09.2026
Satılır 2 otaqlı Bina evi menzil (Yeni tikili), 60 m², Masazır — Abşeron
1/11
Yeni tikili
RA Əmlak Abşeron
83 000 ₼1 383 ₼/m²
Satılır 2 otaqlı Bina evi menzil (Yeni tikili), 60 m², Masazır
2 otaq · 60 m² · 5/6 mərtəbə

20.09.2026
Satılır 1 otaqlı Bina evi menzil (Yeni tikili), 42 m², Məhəmmədli — Abşeron
1/8
Yeni tikili
Xəzər Əmlak
56 000 ₼1 333 ₼/m²
Satılır 1 otaqlı Bina evi menzil (Yeni tikili), 42 m², Məhəmmədli
1 otaq · 42 m² · 3/4 mərtəbə

20.09.2026
Satılır 2 otaqlı Bina evi menzil (Yeni tikili), 42 m², Masazır — Abşeron
1/12
Yeni tikili
RA Əmlak Abşeron
76 000 ₼1 810 ₼/m²
Satılır 2 otaqlı Bina evi menzil (Yeni tikili), 42 m², Masazır
2 otaq · 42 m² · 5/6 mərtəbə

20.09.2026
Satılır 2 otaqlı Bina evi menzil (Yeni tikili), 65 m², Saray — Abşeron
1/12
Yeni tikili
Vasitəçi- Seyran
80 000 ₼1 231 ₼/m²
Satılır 2 otaqlı Bina evi menzil (Yeni tikili), 65 m², Saray
2 otaq · 65 m² · 14/14 mərtəbə

20.09.2026
Satılır 2 otaqlı Bina evi menzil (Yeni tikili), 70 m², Saray — Abşeron
Yeni tikili
22 000 ₼314 ₼/m²
Satılır 2 otaqlı Bina evi menzil (Yeni tikili), 70 m², Saray
2 otaq · 70 m² · 11/14 mərtəbə

20.09.2026
Satılır 3 otaqlı Bina evi menzil (Yeni tikili), 80 m², Masazır — Abşeron
1/12
Yeni tikili
Qurtuluş əmlak
114 000 ₼1 425 ₼/m²
Satılır 3 otaqlı Bina evi menzil (Yeni tikili), 80 m², Masazır
3 otaq · 80 m² · 4/6 mərtəbə

20.09.2026
Satılır 3 otaqlı Bina evi menzil (Yeni tikili), 120 m², Masazır — Abşeron
1/12
Yeni tikili
Emin
155 000 ₼1 292 ₼/m²
Satılır 3 otaqlı Bina evi menzil (Yeni tikili), 120 m², Masazır
3 otaq · 120 m² · 4/6 mərtəbə

20.09.2026
Satılır 2 otaqlı Bina evi menzil (Yeni tikili), 54 m², Qurtuluş 93 — Abşeron
1/12
Yeni tikili
Qurtuluş əmlak
84 500 ₼1 565 ₼/m²
Satılır 2 otaqlı Bina evi menzil (Yeni tikili), 54 m², Qurtuluş 93
2 otaq · 54 m² · 4/6 mərtəbə

20.09.2026
Satılır 2 otaqlı Bina evi menzil (Yeni tikili), 50 m², Masazır — Abşeron
1/10
19%
Yeni tikili
Qurtuluş əmlak
63 000 ₼1 260 ₼/m²
Satılır 2 otaqlı Bina evi menzil (Yeni tikili), 50 m², Masazır
2 otaq · 50 m² · 6/6 mərtəbə

20.09.2026
Satılır 2 otaqlı Bina evi menzil (Yeni tikili), 83 m², Masazır — Abşeron
1/8
Yeni tikili
Qurtuluş əmlak
86 000 ₼1 036 ₼/m²
Satılır 2 otaqlı Bina evi menzil (Yeni tikili), 83 m², Masazır
2 otaq · 83 m² · 2/6 mərtəbə

20.09.2026
Satılır 3 otaqlı Bina evi menzil (Yeni tikili), 107 m², Masazır — Abşeron
1/11
Yeni tikili
Qurtuluş əmlak
185 000 ₼1 729 ₼/m²
Satılır 3 otaqlı Bina evi menzil (Yeni tikili), 107 m², Masazır
3 otaq · 107 m² · 2/12 mərtəbə

20.09.2026
Satılır 3 otaqlı Bina evi menzil (Yeni tikili), 90 m², Masazır — Abşeron
1/10
Yeni tikili
Qurtuluş əmlak
165 000 ₼1 833 ₼/m²
Satılır 3 otaqlı Bina evi menzil (Yeni tikili), 90 m², Masazır
3 otaq · 90 m² · 1/12 mərtəbə

20.09.2026
Satılır 3 otaqlı Bina evi menzil (Yeni tikili), 91 m², Saray — Abşeron
1/12
Yeni tikili
23 500 ₼258 ₼/m²
Satılır 3 otaqlı Bina evi menzil (Yeni tikili), 91 m², Saray
3 otaq · 91 m² · 12/14 mərtəbə

20.09.2026
Satılır 2 otaqlı Bina evi menzil (Yeni tikili), 62 m², Məhəmmədli — Abşeron
1/7
Yeni tikili
Xəzər Əmlak
89 000 ₼1 435 ₼/m²
Satılır 2 otaqlı Bina evi menzil (Yeni tikili), 62 m², Məhəmmədli
2 otaq · 62 m² · 4/9 mərtəbə

15 gün əvvəl
Satılır 2 otaqlı Bina evi menzil (Yeni tikili), 37 m², Qurtuluş 93 — Abşeron
1/12
Yeni tikili
Qurtuluş əmlak
68 000 ₼1 838 ₼/m²
Satılır 2 otaqlı Bina evi menzil (Yeni tikili), 37 m², Qurtuluş 93
2 otaq · 37 m² · 1/5 mərtəbə

20.09.2026
Satılır 4 otaqlı Həyət evi / Villa, 225 m², Saray — Abşeron
1/12
19%
Ev alqi satqisi masazir
113 000 ₼502 ₼/m²
Satılır 4 otaqlı Həyət evi / Villa, 225 m², Saray
4 otaq · 225 m² · 2 sot

20.09.2026
Satılır 3 otaqlı Həyət evi / Villa, 90 m², Saray — Abşeron
1/12
21%
Ev alqi satqisi masazir
62 000 ₼689 ₼/m²
Satılır 3 otaqlı Həyət evi / Villa, 90 m², Saray
3 otaq · 90 m² · 2 sot

20.09.2026
Satılır 2 otaqlı Bina evi menzil (Yeni tikili), 62 m², Məhəmmədli — Abşeron
1/7
12%
Yeni tikili
Xəzər Əmlak
75 000 ₼1 210 ₼/m²
Satılır 2 otaqlı Bina evi menzil (Yeni tikili), 62 m², Məhəmmədli
2 otaq · 62 m² · 4/5 mərtəbə

20.09.2026
Satılır 3 otaqlı Bina evi menzil (Yeni tikili), 74 m², Məhəmmədli — Abşeron
1/12
Yeni tikili
Xəzər Əmlak
132 000 ₼1 784 ₼/m²
Satılır 3 otaqlı Bina evi menzil (Yeni tikili), 74 m², Məhəmmədli
3 otaq · 74 m² · 4/10 mərtəbə

20.09.2026

Tez-tez verilən suallar

«Abşeronda satılan daşınmaz əmlak» bölməsində neçə elan var?
Hazırda 917 aktiv elan var — siyahı hər gün yenilənir.
Prayk-da elan yerləşdirmək pulsuzdur?
Bəli, elan yerləşdirmək pulsuzdur. Əlavə görünürlük istəyənlər üçün ödənişli irəlilətmə (TOP, VIP, Premium) seçimləri var.