211 Telecom
211 Telecom

211 Telecom

Oflayn
15 elan•Statistika••Şikayət yaz•RSS lenti•Sitemap

211 Telecom Apple smartfonları satır. Mağazada iPhone 12 Pro, iPhone 13, iPhone 13 Pro, iPhone 13 Mini, iPhone 16, iPhone 16 Pro, iPhone 16 Pro Max kimi müxtəlif modellər mövcuddur. Bakıda yerləşən mağaza müştərilərə geniş seçim təklif edir.

Rəylər

«211 Telecom» mağazası haqqında

211 Telecom — Prayk-da 15 aktiv elanı olan mağazadır. Son elanların yerləşdiyi şəhərlər: Bakı. Ən son elan 8 oktyabr 2026 tarixində dərc olunub.

Mağazadakı markalar

  • Apple15

Tez-tez verilən suallar

«211 Telecom» mağazasında neçə elan var?

Hazırda 15 aktiv elan var. Siyahı ən yeni elanlarla başlayır və mağaza yeni elan əlavə etdikcə yenilənir.

«211 Telecom» nə satır?

Mağazanın ən çox elanı olan kateqoriyalar: Smartfonlar.

«211 Telecom» hansı markaları təklif edir?

Elanlarda ən çox rast gəlinən markalar: Apple.

«211 Telecom» ilə necə əlaqə saxlamaq olar?

Mağaza səhifəsində və ya istənilən elanında telefon nömrəsini açıb zəng edə, ya da Prayk-da birbaşa mesaj yaza bilərsiniz.