ER mobile
ER mobile

ER mobile

Oflayn
22 elan•Statistika••Şikayət yaz•RSS lenti•Sitemap

ER mobile Bakıda Apple iPhone smartfonların satışını həyata keçirən mağazadır. Burada iPhone 12 Pro, iPhone 13, iPhone 13 Pro Max, iPhone 14, iPhone 14 Pro Max, iPhone 15 Pro kimi müxtəlif modellərini müxtəlif rənglərdə və yaddaş həcmlərində tapa bilərsiniz. Mağaza Bakıda yerləşir.

Rəylər

«ER mobile» mağazası haqqında

ER mobile — Prayk-da 22 aktiv elanı olan mağazadır. Son elanların yerləşdiyi şəhərlər: Bakı. Ən son elan 16 oktyabr 2026 tarixində dərc olunub.

Mağazadakı markalar

  • Apple22

Tez-tez verilən suallar

«ER mobile» mağazasında neçə elan var?

Hazırda 22 aktiv elan var. Siyahı ən yeni elanlarla başlayır və mağaza yeni elan əlavə etdikcə yenilənir.

«ER mobile» nə satır?

Mağazanın ən çox elanı olan kateqoriyalar: Smartfonlar.

«ER mobile» hansı markaları təklif edir?

Elanlarda ən çox rast gəlinən markalar: Apple.

«ER mobile» ilə necə əlaqə saxlamaq olar?

Mağaza səhifəsində və ya istənilən elanında telefon nömrəsini açıb zəng edə, ya da Prayk-da birbaşa mesaj yaza bilərsiniz.