

Esmer xanim
OflaynRəylər
«Esmer xanim» mağazası haqqında
Esmer xanim — Prayk-da 13 aktiv elanı olan mağazadır. Elanların əsas bölmələri: Uşaqlar üçün hər şey, Mebel, Təmir və tikinti (Mallar), Biznes və avadanlıq. Son elanların yerləşdiyi şəhərlər: Bakı. Ən son elan 16 oktyabr 2026 tarixində dərc olunub.
Çeşid bölmələri
- Uşaqlar üçün hər şey9
- Mebel2
- Təmir və tikinti (Mallar)1
- Biznes və avadanlıq1
Tez-tez verilən suallar
«Esmer xanim» mağazasında neçə elan var?
Hazırda 13 aktiv elan var. Siyahı ən yeni elanlarla başlayır və mağaza yeni elan əlavə etdikcə yenilənir.
«Esmer xanim» nə satır?
Mağazanın ən çox elanı olan kateqoriyalar: Oyuncaq fiqurlar, Uşaq geyimi, Gəlinçiklər və aksesuarlar, Şkaflar, Masalar (Mebel), Pəncərələr, qapılar, eyvanlar, Oyun dəstləri, Salon mebelləri.
«Esmer xanim» mağazasında qiymətlər neçədən başlayır?
Mağazanın ən ucuz aktiv elanı 10 AZN-dir.
«Esmer xanim» ilə necə əlaqə saxlamaq olar?
Mağaza səhifəsində və ya istənilən elanında telefon nömrəsini açıb zəng edə, ya da Prayk-da birbaşa mesaj yaza bilərsiniz.