

Tural bəy
OflaynTural bəy mənzil və kommersiya obyektlərinin icarəsi ilə məşğul olur. Şirkət 2-5 otaqlı yeni və köhnə tikili mənzillər, habelə biznes məqsədli objektlər təklif edir. Bakıda yerləşən mağazanın fəaliyyət göstərir.
Rəylər
«Tural bəy» mağazası haqqında
Tural bəy — Prayk-da 185 aktiv elanı olan mağazadır. Elanların əsas bölmələri: Mənzil, Torpaq sahəsi, Obyekt. Son elanların yerləşdiyi şəhərlər: Bakı. Son elanlarda göstərilən imkanlar: kreditlə alış, yeni məhsullar. Ən son elan 23 oktyabr 2026 tarixində dərc olunub.
Çeşid bölmələri
- Mənzil177
- Torpaq sahəsi6
- Obyekt2
Tez-tez verilən suallar
«Tural bəy» mağazasında neçə elan var?
Hazırda 185 aktiv elan var. Siyahı ən yeni elanlarla başlayır və mağaza yeni elan əlavə etdikcə yenilənir.
«Tural bəy» nə satır?
Mağazanın ən çox elanı olan kateqoriyalar: Mənzil, Torpaq sahəsi, Obyekt.
«Tural bəy» mağazasında qiymətlər neçədən başlayır?
Mağazanın ən ucuz aktiv elanı 435 AZN-dir.
«Tural bəy» ilə necə əlaqə saxlamaq olar?
Mağaza səhifəsində və ya istənilən elanında telefon nömrəsini açıb zəng edə, ya da Prayk-da birbaşa mesaj yaza bilərsiniz.