YA ALLAh
YA ALLAh

YA ALLAh

Onlayn
12 elan•Statistika••Şikayət yaz•RSS lenti•Sitemap

Rəylər

«YA ALLAh» mağazası haqqında

YA ALLAh — Prayk-da 12 aktiv elanı olan mağazadır. Elanların əsas bölmələri: Məişət texnikası, Avtomobillər, Telefonlar və cihazlar, Elektronika. Son elanların yerləşdiyi şəhərlər: Bakı. Son elanlarda göstərilən imkanlar: kreditlə alış. Ən son elan 24 oktyabr 2026 tarixində dərc olunub.

Çeşid bölmələri

Tez-tez verilən suallar

«YA ALLAh» mağazasında neçə elan var?

Hazırda 12 aktiv elan var. Siyahı ən yeni elanlarla başlayır və mağaza yeni elan əlavə etdikcə yenilənir.

«YA ALLAh» nə satır?

Mağazanın ən çox elanı olan kateqoriyalar: Paltaryuyan maşınlar, Avtomobillər, Soyuducular, Soyutma sistemləri, Televizorlar, Masalar və stullar, Təhlükəsizlik və qorunma (Vakansiyalar).

«YA ALLAh» mağazasında qiymətlər neçədən başlayır?

Mağazanın ən ucuz aktiv elanı 155 AZN-dir.

«YA ALLAh» ilə necə əlaqə saxlamaq olar?

Mağaza səhifəsində və ya istənilən elanında telefon nömrəsini açıb zəng edə, ya da Prayk-da birbaşa mesaj yaza bilərsiniz.