

Yusif 5556
OnlaynYusif 5556 mağazası əsasən işlənmiş paltaryuyan maşınlar və soyuducular satır. Vestel, Samsung, LG, Bosch, Beko, Hotpoint Ariston kimi tanınmış markaların müxtəlif tutumlu (5-9 kq) maşınları, həmçinin Toshiba soyuducusu təklif edilir. Bakıda yerləşən mağazada ödənişli çatdırılma xidməti mövcuddur.
Rəylər
«Yusif 5556» mağazası haqqında
Yusif 5556 — Prayk-da 21 aktiv elanı olan mağazadır. Elanların əsas bölmələri: Məişət texnikası. Son elanların yerləşdiyi şəhərlər: Bakı. Ən son elan 10 oktyabr 2026 tarixində dərc olunub.
Çeşid bölmələri
Mağazadakı markalar
- LG8
- Samsung5
- Siemens2
- Ariston1
- Indesit1
- Midea1
Tez-tez verilən suallar
«Yusif 5556» mağazasında neçə elan var?
Hazırda 21 aktiv elan var. Siyahı ən yeni elanlarla başlayır və mağaza yeni elan əlavə etdikcə yenilənir.
«Yusif 5556» nə satır?
Mağazanın ən çox elanı olan kateqoriyalar: Paltaryuyan maşınlar.
«Yusif 5556» mağazasında qiymətlər neçədən başlayır?
Mağazanın ən ucuz aktiv elanı 150 AZN-dir.
«Yusif 5556» hansı markaları təklif edir?
Elanlarda ən çox rast gəlinən markalar: LG, Samsung, Siemens, Ariston, Indesit, Midea.
«Yusif 5556» ilə necə əlaqə saxlamaq olar?
Mağaza səhifəsində və ya istənilən elanında telefon nömrəsini açıb zəng edə, ya da Prayk-da birbaşa mesaj yaza bilərsiniz.